Наглядова рада

Сергій Зузак

Займає посаду Директора з інвестицій СКМ з липня 2018 року. З листопада 2015 року був Директором з розвитку бізнесу СКМ. З липня 2010 року по серпень 2011 Сергій Зузак працював в Компанії СКМ на позиції інвестиційного менеджера в дирекції з розвитку гірничо-металургійного бізнесу СКМ.
До приходу в Компанію СКМ Сергій Зузак c 1999 по 2003 рік обіймав посаду фахівця в інвестиційному банку Creditanstalt Investment Bank, c 2004 по 2010 рік працював інвестиційним менеджером в міжнародній інвестиційній керуючій компанії, Horizon Capital (Western NIS Enterprise Fund до 2006).
Пан Зузак відповідає за розвиток таких напрямків бізнесу СКМ, як: сільське господарство (HarvEast Holding), виробництво мінеральної сировини (UMG INVESTMENTS), роздрібна торгівля («Український ритейл») і автозаправки («Паралель-М Лтд»). У сфері його відповідальності питання: стратегії, інвестицій, фінансів і ризиків.
У 2001 році закінчив Національний університет «Києво-Могилянська Академія» за спеціальністю «Економічна теорія і підприємництво».

З 2019 року – член Наглядової ради ТОВ «Лемтранс».

 

Сергій  Зузак
Наглядова рада