Левада Карго

"Левада Карго" — це дочірня компанія «Лемтранс» яка надає повний спектр послуг для організації мультимодальних перевезень із використанням власного та орендованого рухомого складу. "Левада Карго" надає послуги як по Україні, так і країнах Європи, Південно-Східної Азії та Китаю. Компанія оперує парком фітингових платформ, має власні контейнери, танк-контейнери та балк-контейнери. 

"Левада Карго"  має значний досвід в управлінні логістичними проєктами та реалізації комплексних транспортно-логістичних рішень «від дверей до дверей», на тисячі різних напрямків, що дає змогу швидко й ефективно доставляти вантажі в будь-яку точку світу.

Офіси в Києві та Одесі дозволяють ефективно співпрацювати із залізничними та морськими перевізниками, надавати кваліфіковану підтримку клієнтам у транзитних, експортних чи імпортних перевезеннях у будь-якому напрямку.

Придбання "Левада Карго"  стало одним із чергових етапів реалізації стратегії розвитку компанії "Лемтранс" щодо розширення переліку надаваних послуг і виходу на нові ринки, як внутрішні, так і зовнішні. 

Послуги:

 •     Залізничні контейнерні перевезення
 •     Морські контейнерні перевезення
 •     Мультимодальні перевезення через Container Terminal Mostyska
 •     Перевезення вантажів у власних інноваційних контейнерах
 •     Інші експедиторські та логістичні послуги, митне оформлення
 •     Експедирування в порту
Детальніше...Згорнути...

Контейнерний термінал Мостиська

Компанія "Мостиська драй порт", відома як Контейнерний термінал Мостиська — це партнерський проєкт компанії "Лемтранс" і "Рейл транс інвестмент". Логістичний хаб у Мостиськах органічно вписався в бізнес-структуру Лемтранс, доповнивши її. 

Термінал розташований за декілька кілометрів від українсько-польського кордону, поблизу залізничної станції Мостиська-2 (Львівська область), і з’єднаний зі станцією залізничними коліями.

Контейнерний термінал Мостиська забезпечує перевантаження контейнерів, генеральних та наливних вантажів з платформ/вагонів/цистерн колії 1520 у вагони/платформи/цистерни колії 1435 і навпаки, а також з/на автомобільний транспорт у імпортному та експортному напрямку.

Термінал має змогу обробляти величезний перелік різноманітних вантажів, зокрема контейнерних, зернових, генеральних і навалювальних. Подавання та забирання вагонів і всі маневрові роботи виконують власні локомотиви компанії, що робить її повністю незалежною в плануванні та опрацюванні потягів.

Послуги терміналу:

 • Контейнерні вантажі
 • Зернові вантажі, елеватор
 • Генеральні вантажі
 • Наливні вантажі
 • Стафірування зерна
 • Контрейлерне перевантаження
 • Митні та експедиторські послуги
Детальніше...Згорнути...

Укртранслізинг

ПрАТ "Укртранслізинг" – компанія державного та приватного партнерства яка організовує залізничні перевезення в Україні. Основними акціонерами якої є АТ "Укрзалізниця" і ТОВ "Лемтранс".

Виконуючи свої статутні зобов’язання, компанія активно інвестує в залізничний рухомий склад.

На сьогоднішній день компанія надає повний комплекс транспортно-логістичних послуг з організації перевезень вантажів у напіввагонах та зерновозах, які задіяні у перевезенні вантажів сільськогосподарських і промислових підприємств. 

Власний вагонний парк, високопрофесійна команда  експертів, та значний досвід забезпечує компанії провідні позиції у сегменті вантажних залізничних перевезень в Україні.

Послуги:

 • перевезення вантажів рухомим складом 
 • експедиція вантажів 
 • надавання в оренду власного рухомого складу 
 • інформаційний супровід руху вантажів.

Утворення компанії відбувалось з 1998 році за ініціативою Міністерства транспорту та Міністерства промислової політики України для забезпечення залізничної галузі рухомим складом та підтримки вітчизняних підприємств транспортного машинобудування. 

Детальніше...Згорнути...

Лемтранс Сервіс

"Лемтранс Сервіс" це компанія в структурі Лемтранс, що націлена на централізоване ведення бухгалтерського, податкового обліку, складання фінансової звітності та супровід казначейських операцій. Окрім того, компанія займається автоматизацією та оптимізацією бізнес-процесів компаній Лемтранс для підвищення їх ефективності.

Основною метою "Лемтранс Сервіс" є уніфікація, оптимізація і консолідація фінансових процесів з метою підвищення оперативності та якості прийняття управлінських рішень.

Детальніше...Згорнути...