"Лемтранс" створив дочірню компанію з транзитних перевезень

23.08.2013
Share

Джерело: Центр Транспортних Стратегій

"Лемтранс ", найбільша в Україні транспортно-експедиторська компанія, створив підприємство ТОВ " Лемтранс Транзит", на яке будуть покладені функції експедирування транзитних вантажів, про це повідомляє прес —служба компанії.

ТОВ " Лемтранс Транзит" було зареєстровано 22 серпня 2013 року. Компанія буде надавати транспортно-експедиторські, митні, інформаційно-консультаційні та інші послуги.

Генеральний директор компанії Лемтранс Володимир Мезенцев в ексклюзивному коментарі для порталу ЦТС зазначив, що даний напрямок не є новим для компанії. Раніше Лемтранс здійснював, в тому числі, експедирування транзитних вантажів по території України. Проте створення окремої компанії дозволить підвищити якість організації транзитних перевезень та ефективно капіталізувати даний напрямок.

"Для нас це, перш за все, бізнес рішення, тому, звичайно, ми очікуємо зростання доходів від напрямку транзитних перевезень, але говорити про конкретні цифри поки рано. На даний момент ми розвиваємо сегмент, який доповнює основні перевезення компанії. Ми вважаємо, що транзит є перспективним напрямком бізнесу, плануємо його активно розвивати і зміцнювати позиції компанії на даному ринку ", — прокоментував Володимир Мезенцев .

Він також зазначив, що компанія націлена на перевезення традиційних для неї вантажів: вугілля, залізорудна сировина, щебінь, металопрокат, кокс і т.д.

З приводу збільшення парку вагонів Володимир Мезенцев повідомив, що "Лемтранс" планує збільшити чисельність загального парку до 20 тис. в найближчі роки. "Обсяг закупівлі нових вагонів залежить від багатьох факторів, які ми аналізуємо і на підставі яких приймаємо рішення. Зараз ми набуваємо 500 нових піввагонів. До кінця року обсяг закупівлі буде збільшений", — підкреслив він.

ТОВ " Лемтранс " — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно- експедиторське обслуговування внутрішніх та експортно-імпортних вантажних перевезень, а також ремонт рухомого складу.

На сьогоднішній день ТОВ "Лемтранс " експлуатує понад 13 500 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2012 року склав більше 51 млн. тонн.

100 % статутного капіталу компанії " Лемтранс " належить Групі СКМ.

Підписка на новини

Будьте в курсі подій