Підприємства Корпорації

Лемтранс увійшов до рейтингу найбільших компаній Центрально-Східної Європи

05.09.2013

Лемтранс, найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, зайняв 279 місце у щорічному рейтингу найбільших компаній Центральної та Східної Європи, складеному міжнародною аудиторсько-консалтинговою компанією Deloitte.

За рік Лемтранс піднявся з 435 на 279 місце (+156), виручка компанії зросла на 44,6%.

«Нинішній результат є додатковим підтвердженням правильності обраної стратегії розвитку компанії. Упевнений, ми маємо значний потенціал для подальшого зростання», — зазначив генеральний директор компанії Володимир Мезенцев.

Дослідження Deloitte «ТОП-500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи» проводиться у 6-й раз, аналізуються компанії з 18 країн регіону. У поточному рейтингу представлена ​​51 українська компанія, за рік сумарне зростання виручки склало близько 16,2%.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 13 500 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2012 року склав більше 51 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.