Підприємства Корпорації

На Донбас доставлять посилену гуманітарну допомогу від Ріната Ахметова

27.11.2014

Від сьогодні Гуманітарний штаб Ріната Ахметова починає доставляти посилені продуктові набори на Донбас. Тепер до складу пакету, крім борошна, цукру, круп, консервів, олії, печива та ін. продуктів, додатково входять дві банки тушонки, дві пачки макаронів, банка консервованої кукурудзи. Упродовж тижня до Донецька доставлять 3650 тонн продуктів.

«Рінат Ахметов поставив завдання — надати максимальну допомогу тим жителям Донецької та Луганської областей, які опинилися в халепі, — коментує Максим Ровінський, волонтер Гуманітарного Штабу Ріната Ахметова. — Від серпня Гуманітарний штаб доставляє продуктові набори мирному населенню в межах гуманітарних рейсів — за 3 місяці більше 1 мільйона «наборів для виживання». Із грудня Штаб розширює асортимент і кількість продуктів: тепер набір важить не 10, а 13 кг і містить висококалорійні продукти. Сьогодні з Дніпропетровська до Донецька вирушили перші машини з новим складом. До 3-го грудня 194 автомобілі доставлять гуманітарний вантаж на «Донбас Арену», де волонтери стадіону і ФК «Шахтар» розфасують його у 243 тисячі пакетів».

Посилений набір видаватимуть щомісяця соціально незахищеним категоріям населення, яким призначається допомога Штабу. Першими оновлені продуктові набори отримають жителі Донецька, Харцизька, Ясинуватої, Єнакієвого. Також із першої декади грудня допомогу зможуть одержувати макіївчани в палаці спорту «Дружба» (Донецьк). Інформація про категорії, яким призначено допомогу, а також про порядок видавання для жителів Макіївки буде опубліковано в п’ятницю, 28 листопада, на сайті фонду.

Нагадаємо, Рінат Ахметов доручив своєму штабу до кінця року доставити другий мільйон продуктових наборів мирному населенню Донецької та Луганської областей. Згідно з даними Гуманітарної мапи Донбасу, 35% населення регіону потребують продуктів харчування.

Кризовий інформаційний центр

Гуманітарного штабу

Ріната Ахметова

+38 044 502 52 12