Підприємства Корпорації

Жителі Кіровського отримали гуманітарну допомогу від Ріната Ахметова

31.10.2014

15 тисяч продуктових наборів отримали жителі Кіровського Донецької області в межах Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова. У місті з населенням приблизно 30 тисяч людей склалася критична гуманітарна ситуація. Згідно з Мапою потреб і ситуацією в Донецькій і Луганській областях, 73% жителів Кіровського вказують на гостру потребу у продуктах харчування.

Згідно з розрахунками Всесвітньої продуктової програми ООН (World Food Program), одного набору від Штабу вистачає на 17 днів. До складу кожного 10-кілограмового пакета входять: крупи, консерви, соняшникова олія, борошно, цукор, чай, печиво, сірники і свічки.

Потреба в цих продуктах, згідно з Мапою потреб і ситуацією в Донецькій і Луганській областях: 31% населення потребує круп, 26% — консервів, 17% — молочних концентратів, 14% — олії, 9% — борошна й макаронних виробів.

Нагадуємо, що в серпні Рінат Ахметов поставив завдання своєму Гуманітарному штабу доставити на Донбас не менше 10 тисяч тонн гуманітарної допомоги. Всього в міста Донецької та Луганської області вже передано майже 800 тисяч продуктових наборів, що покриває потребу у продовольстві для понад 1,5 мільйона людей.

Довідка:

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова працює за чотирма напрямами: евакуація людей із зони військових дій; розміщення переселенців; надання гуманітарної, зокрема, медичної та психологічної допомоги; надання адресної допомоги.

У Гуманітарному штабі працює єдиний цілодобовий багатоканальний телефон 0 800 50 9001 та адреса електронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua. Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.