Підприємства Корпорації

Протягом двох днів на Донбас доставлять ще 90 тисяч продуктових наборів з гуманітарного рейсу Ахметова

18.09.2014

18–19 вересня з Дніпропетровська до Маріуполя вирушають чергові машини з гуманітарною допомогою в межах другого ешелону Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова — це 90 тисяч продуктових наборів, а також дитяче харчування та засоби гігієни загальною вагою 970 тонн. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила Римма Філь, координатор Гуманітарного штабу «Допоможемо» при фонді Ріната Ахметова. У межах Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова на Донбас вже надійшло більше 350 000 наборів гуманітарної допомоги. Загалом, до кінця вересня кількість продуктових наборів зросте до 550 000, що дозволить охопити гуманітарною допомогою більше одного мільйона жителів Донецької та Луганської областей.

«Склад продуктових наборів такий самий, як і раніше, — це продукти першої необхідності: цукор, олія, крупи, борошно, консерви, печиво, чай, згущене молоко, сірники, свічки. Весь гуманітарний вантаж перед відправленням пройшов традиційну перевірку з боку ДСНС на предмет якості та відповідності стандартам, — розповідає Римма Філь. — Доставляючи допомогу, ми дотримуємося принципів максимальної прозорості та відкритості, зокрема, налагодили співпрацю з регіональними та місцевими адміністраціями, державними структурами, міжнародними, громадськими та волонтерськими організаціями. Вміст наборів, так само як критерії й механізм отримання допомоги, розміщені в кожній точці видавання, на сайті Фонду Ріната Ахметова, на сторінках соціальних мереж Гуманітарного штабу, цілодобово повідомляються всім, хто потелефонує до нас на Гарячу лінію 0 800 509 001».

У вересні, з огляду на високу потребу в гуманітарній допомозі (згідно з даними дослідження Гуманітарного штабу, це 50,2% жителів Донбасу), штаб «Допоможемо» розширив кількість пунктів відвантаження в Донецькій і Луганській областях із 21 до 51. Зокрема, у межах другого ешелону буде більше охоплено Луганську область: із 3-х до 19 пунктів відвантаження. Збільшилася кількість пунктів відвантаження також у Донецькій області: додалися міста Димитров, Дзержинськ, Докучаєвськ, Великоновосілківський, Костянтинівський і Красноармійський райони.

Всього в межах гуманітарного рейсу Ріната Ахметова на Донбас буде відправлено не менше одного мільйона продуктових наборів.