Підприємства Корпорації

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова забезпечив продуктовими наборами п’ять протитуберкульозних диспансерів Донецької області

28.10.2014

Минулого тижня Гуманітарний штаб Ріната Ахметова здійснив постачання продуктових наборів для співробітників протитуберкульозних установ Донецької області, що розташовані в зоні проведення АТО.

Всього для співробітників п’яти установ — Донецької обласної клінічної туберкульозної лікарні, районного протитуберкульозного диспансеру Оленівки, міського протитуберкульозного диспансеру Горлівки, Шахтарська та Макіївки — Штаб передав 1000 продуктових наборів, розподілених відповідно до кількості персоналу в кожній установі.

«Медичні працівники протитуберкульозних установ, що розташовані в зоні проведення АТО, понад 4 місяці не отримували зарплату, і практично залишилися без засобів до існування, — каже Владислав Денисенко, координатор напряму «Гуманітарна допомога» Штабу. — До бойових дій Фонд Ріната Ахметова реалізовував в області регіональну програму з боротьби з туберкульозом, ми часто контактували з керівниками установ. Саме тому, коли виникла складна ситуація, вони вже знали, до кого звертатися по допомогу».

Благодійний фонд Ріната Ахметова ще у 2007 році запустив програму з подолання епідемії туберкульозу в Донецькій області. У межах програми здійснювали заходи щодо поліпшення управління туберкульозної служби, створювали систему моніторингу та оцінювання протитуберкульозних заходів, закуповували лабораторне та медичне обладнання, надавали матеріальну допомогу хворим на туберкульоз, організовували інформаційні заходи з питань туберкульозу серед населення.

Довідка:

Гуманітарний штаб «Допоможемо» при Фонді Ріната Ахметова працює за чотирма напрямами: евакуація людей із зони військових дій; розміщення переселенців; надання гуманітарної, зокрема, медичної, допомоги; надання адресної допомоги.

При Гуманітарному штабі працює єдиний багатоканальний телефон 0 800 50 9001 та адреса електронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua. Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.