Підприємства Корпорації

«Лемтранс» планує до кінця року придбати 1500 піввагонів

11.08.2011

ТОВ «Лемтранс», найбільша в Україну транспортно-експедиторська компанія, в рамках комплексної програми з розширення та модернізації парку рухомого складу до кінця 2011 року планує закупити 1500 піввагонів.

За підсумками першого півріччя парк компанії поповнився 500 новими одиницями та склав 11 000 піввагонів.

«На даний момент українські промислові підприємства відчувають гострий дефіцит вагонного парку. У даній ситуації ми вважаємо за доцільне вкладати кошти в його розширення, що, в свою чергу, дозволить істотно збільшити обсяг перевезення вантажів », — зазначив Генеральний директор ТОВ «Лемтранс »Володимир Мезенцев.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх та експортно-імпортних вантажних перевезень, ремонт рухомого складу, інформаційний супровід руху вантажів, а також організація декларування транзитних вантажів, які прямують через Україну.

На сьогоднішній день ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 11 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за 2010 рік склав більше 30 млн. тонн.