Підприємства Корпорації

Лемтранс прийняв Кодекс етики

07.07.2014

Транспортно-експедиторська компанія «Лемтранс» прийняла Кодекс етики та ділової поведінки. Документ регламентує основні норми та принципи взаємодії з внутрішніми та зовнішніми зацікавленими сторонами.

Серед основних принципів корпоративної етики «Лемтранс»: чесність та відкритість, взаємна повага, виконання взятих на себе зобов'язань, свобода від дискримінації та протидія корупції, порядність та добросовісна конкуренція.

Генеральний директор «Лемтранс» Володимир Мезенцев:

- Кодекс етики — це звід ключових норм і принципів для всіх наших співробітників. Його прийняття є важливим кроком для подальшого розвитку компанії «Лемтранс». Будь-який бізнес ставить чіткі цілі. Однак важливо не тільки досягати цих цілей, а й усвідомлювати, віддавати собі звіт в тому, яким чином ми це робимо. Кодекс є інструментом, який кожен з нас повинен використовувати у своїй повсякденній роботі для прийняття вірних рішень.

Кодекс етики Лемтранс

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 16 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2013 року склав більше 48,5 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.