Підприємства Корпорації

Про компанію

«Лемтранс» — найбільший приватний оператор залізничного рухомого складу України.

Основними напрямами діяльності компанії є: організація перевезень власним рухомим складом, надання транспортно-експедиторських послуг, інформаційний супровід руху вантажів, а також ремонт рухомого складу.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить SCM.

На даний момент компанія «Лемтранс» оперує парком напіввагонів чисельністю понад 20 тис. одиниць.

«Лемтранс» співпрацює з провідними підприємствами України, пропонуючи своїм клієнтам індивідуальні транспортно-логістичні рішення.

Для організації ефективної взаємодія відправників та одержувачів вантажів з перевізниками компанією створено «Управління експлуатації рухомого складу» з власним диспетчерським центром. Управління об'єднує фахівців з організації перевезень, експлуатації локомотивів та вагонів.

ТОВ «Лемтранс» — перший експедитор Україні, який отримав сертифікат Міністерства транспорту на експедиторську діяльність.

Компанія є членом Міжнародної федерації експедиторських асоціацій (FIATA), дійсним членом Асоціації Міжнародних Експедиторів Україна, ліцензованим оператором з перевезення вантажів у власному (орендованому) рухомому складі.

Стратегія розвитку компанії передбачає збільшення долі ринку та обсягів перевезення вантажів, у тому числі за рахунок придбання нових піввагонів та ремонту існуючого парку, а також підвищення ефективності використання вагонного парку шляхом скорочення порожнього пробігу.