Підприємства Корпорації

ЗМІ про Лемтранс

"Лемтранс" створив дочірню компанію з транзитних перевезень
23.08.2013
"Лемтранс ", найбільша в Україні транспортно-експедиторська компанія, створив підприємство ТОВ " Лемтранс Транзит", на яке будуть покладені функції експедирування транзитних вантажів, про це повідомляє прес -служба компанії.
5 найбільших залізничних компаній України
19.10.2012
Рінат Ахметов встановив повний контроль над найбільшою приватною залізничною компанією України - «Лемтранс». Хто наступає йому на п'яти?
Конкуренцією по монополії
18.10.2012
Група СКМ заявила про концентрацію 100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» - найбільшого українського приватного залізничного перевізника та власника рухомого складу.
Концентрація "Лемтранс": Рінат Ахметов повірив у напіввагони
18.10.2012
Рінат Ахметов сконцентрував 100% контролю над "Лемтранс" - найбільшим приватним оператором напіввагонів країни. Наступний крок - збільшення частки на ринку через розширення вагонного парку.
"Лемтранс" увійшов до рейтингу найбільших компаній Центральної Європи
20.09.2012
Найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія «Лемтранс» вперше потрапила до рейтингу Deloitte "500 найбільших компаній Центральної Європи".
"Лемтранс" збільшує свій парк рухомого складу
19.07.2012
Логістична компанія «Лемтранс» оголосила про великі інвестиції в оновлення свого вагонного парку. Експерти вважають, що таким чином вона має намір закріпитися на ринку вантажних перевезень, де з хронічним дефіцитом рухомого складу роками не може впоратися «Укрзалізниця». Завдяки збільшенню кількості напіввагонів оператор забезпечить зростаючі транспортні потреби своїх основних клієнтів, що входять у бізнес-структуру СКМ Ріната Ахметова.
Інтерв'ю М.М. Нестеренка виданню «Деловая столица»
29.05.2012
Група СКМ, яка тривалий час не виявляла підвищеного інтересу до ринку залізничних вантажних перевезень, вирішила змінити тактику. Компанія Ріната Ахметова заявила про намір наростити свою частку в найбільшій в Україні транспортно-експедиторській компанії "Лемтранс" із міноритарної до контрольної. Про плани освоєння цієї сфери та її перспективи розповів Директор з розвитку нових напрямків бізнесу СКМ Микола Нестеренко.
Вагонні збори / Рінат Ахметов отримає контроль над «Лемтрансом»
29.05.2012
Група «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) Ріната Ахметова збільшує свій вплив на ринку залізничних вантажних перевезень.
Останні правки. Реформа залізниць Україна вийшла на законодавчий шлях
10.11.2011
Законопроект «Про особливості створення державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» уряд Україні відправив до Верховної Ради.
Знайшли ресурс. Операторам дефіцит парку не загрожує
24.10.2011
Генеральний директор найбільшої на Україну компанії-оператора ТОВ «Лемтранс» Володимир Мезенцев повідомив «Гудку-1520», що за перше півріччя його парк виріс на 500 піввагонів, а до кінця 2011 року планується придбання ще 1,5 тис. одиниць цього виду рухомого складу.

123