Підприємства Корпорації

Лемтранс навантажив 14,6 млн. тонн у першому кварталі

24.04.2014

У I кварталі 2014 загальний обсяг перевезених ТОВ «Лемтранс» вантажів склав 14,6 млн. тонн.

Зокрема, перевезення вугілля збільшилось на 37% та склало 8,85 млн. тонн, що складає більше 60% від загального обсягу перевезених компанією вантажів. Обсяг перевезення залізорудної сировини скоротився на 2% та склав 2,1 млн. тонн. Крім того, у січні-березні 2014 було перевезено 1,5 млн. тонн чорних металів, 1,2 млн. тонн флюсів та 814 тис. тонн коксу.

Генеральний директор компанії «Лемтранс» Володимир Мезенцев:

- Торік ми активно працювали у напрямку формування довгострокових відносин з ключовими клієнтами компанії. Було узгоджено та підписано договори стратегічного партнерства, які дозволили оптимізувати перевізний процес. Крім того, ми змінили сам підхід у роботі з клієнтом — у компанії з'явився підрозділ сервісних менеджерів, на яких покладено функцію повної координації вантажно-розвантажувальних робіт. Все це дозволило підвищити ефективність використання парку, — зазначив генеральний директор «Лемтранс» Володимир Мезенцев.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 16 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2013 року склав більше 48,5 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.