Підприємства Корпорації

Лемтранс закупив 500 нових напіввагонів

16.04.2014

Компанія «Лемтранс» з початку 2014 придбала 500 нових напіввагонів.

Парк компанії щорічно поповнюється новими вагонами в рамках програми з оновлення та модернізації. Так, в 2010-2013 Лемтранс придбав близько 3,9 тис. нових напіввагонів. Згідно з інвестиційною програмою компанії, до кінця поточного року планується додатково закупити 2,5 тис. одиниць.

Генеральний директор компанії Лемтранс Володимир Мезенцев:

- Ще кілька років тому парк компанії був суттэво зношений. Це тягло за собою як значні витрати на його ремонт та підтримку, так і викликало додаткові труднощі у взаємодії з вантажовідправниками. Зараз близько 32% парку — вагони віком до 5 років. У найближчі роки ми плануємо суттєво покращити даний показник .

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 16 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2013 року склав більше 48,5 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.