Підприємства Корпорації

Лемтранс взяв участь в акції «Чисте місто»

14.04.2014

12 квітня 2014 компанія «Лемтранс» взяла участь у всеукраїнській волонтерській акції «Чисте місто». Близько 200 співробітників компанії прибрали сміття у парках та скверах Донецька, Волновахи та Дніпродзержинська. За три години роботи було зібрано понад 6,5 тонн сміття.

У волонтерській акції «Чисте місто» взяли участь співробітники АТ «СКМ», Метінвесту, ДТЕК, Corum, UMG, Портінвесту, «Паралелі», Укртелекому, Vega, Life:), «Медіа Групи Україна» та інших компаній Групи по всій Україні.

 «Цього року компанія «Лемтранс» вперше взяла участь у волонтерській акції «Чисте місто». Ми раді, що практично кожен четвертий співробітник нашої компанії вніс свій внесок в чистоту та затишок своїх міст. Це люди з активною життєвою позицією, небайдужі до оточуючих нас проблем. Упевнений, для нас такі акції стануть традиційними та щорічними»,- зазначив генеральний директор Лемтранс Володимир Мезенцев.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 16 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2013 року склав більше 48,5 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.