Підприємства Корпорації

Об’єм залізничних перевезень «Лемтранс» за 6 місяців 2011 р. виріс на 18%

19.07.2011

Об’єм перевезення вантажів ТОВ «Лемтранс», найбільшої в Україні приватної транспортно-екпедиторської компанії, у січні-червні 2011 року склав 17,8 млн. тонн, що на 18% більше аналогічного періоду минулого року. Середньодобове навантаження — понад 83 тис. тонн, тобто 17,4% до показника минулого року.

Традиційно основним видом вантажу, що перевозиться компанією, є кам'яне вугілля. Так, за 6 місяців було завантажено близько 7,3 млн. тонн, зростання у порівнянні з січнем-червнем 2010 року склало 15,1%. Істотно збільшився й обсяг перевезення залізорудної сировини та чорних металів: з 3,6 млн. тонн в 2010 до понад 5,8 млн. тонн в 2011 році (+61,7%) та з 1,1 до 1,4 млн. тонн (+25,5%), відповідно.

За словами Генерального директора ТОВ «Лемтранс» Володимира Мезенцева, зростання обсягів навантаження стало можливим, в тому числі, і за рахунок розширення парку рухомого складу, що експлуатується компанією. «З початку року ми закупили 500 нових піввагонів, що не могло не вплинути на обсяги перевезення вантажів. Крім того, ми активно працюємо над створенням економічно ефективних логістичних схем, які дозволяють скоротити порожній пробіг і оптимізувати використання парку », — зазначив Володимир Мезенцев.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх та експортно-імпортних вантажних перевезень, ремонт рухомого складу, інформаційний супровід руху вантажів, а також організація декларування транзитних вантажів, які прямують через Україну.

На сьогоднішній день ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 11 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за 2010 рік склав більше 30 млн. тонн.