Підприємства Корпорації

Лемтранс створив дочірню компанію з транзитних перевезень

23.08.2013

Лемтранс, найбільша в Україні транспортно-експедиторська компанія, створив підприємство ТОВ «Лемтранс Транзит», на яке будуть покладені функції експедирування транзитних вантажів.

ТОВ «Лемтранс Транзит» було зареєстровано 22 серпня 2013 року. Компанія буде надавати транспортно-експедиторські, митні, інформаційно-консультаційні та інші послуги.

Генеральний директор компанії Лемтранс Володимир Мезенцев зазначив, що даний напрямок не є новим для компанії. Раніше Лемтранс здійснював, в тому числі, експедирування транзитних вантажів по території України. Проте створення окремої компанії дозволить підвищити якість організації транзитних перевезень та ефективно капіталізувати даний напрямок.

«Ми вважаємо, що транзит є перспективним напрямком бізнесу, плануємо його активно розвивати і зміцнювати позиції компанії на даному ринку», — прокоментував Володимир Мезенцев.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 13 500 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2012 року склав більше 51 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.