Підприємства Корпорації

Лемтранс з початку року направив 4,8 млн. грн. на модернізацію виробництва

08.08.2013

ТОВ «Лемтранс», найбільша в Україні транспортно-експедиторська компанія, за 6 місяців 2013 року направило близько 4,8 млн. грн. на реалізацію програм з модернізації виробничого комплексу орендованих вагонних депо в м. Волноваха та м. Дніпродзержинськ.

Інвестиції були спрямовані, в першу чергу, на комплексне оновлення цеху АКП (авто контрольний пункт) вагонного депо Волноваха з ремонту гальмівного обладнання рухомого складу. Придбано пристрої для контролю вантажних повітророзподільників, для контролю авторежиму вагонів, для контролю регуляторів гальмівних важільних передач, стенд для ремонту та автоматичних випробувань з'єднувальних рукавів, столи для перевірки магістральної та головної частин повітророзподільника тощо. Сума інвестицій склала більше 2 млн. грн. Крім того, в колісно-роликовому цеху вагонного депо створено дільницю для відновлення зношених поверхонь корпусів букс.

Оновлення виробничого комплексу торкнулося і вагонного депо Дніпродзержинськ. Серед найбільш значущих проектів — придбання стенду для випробування гальмівної системи вантажних вагонів після ремонту для складального цеху, стенду для ремонту та автоматичних випробувань з'єднувальних рукавів, а також установки для стиснення та ремонту поглинаючих апаратів для підсобно-заготівельного цеху.

Генеральний директор компанії Володимир Мезенцев зазначив, що заміна обладнання дозволяє більш якісно проводити ремонт рухомого складу та забезпечити ефективність виробничого процесу.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 13 500 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2012 року склав більше 51 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.