Підприємства Корпорації

Лемтранс взяв участь у конференції «Рухомий склад XXI століття»

12.07.2011

6-10 липня 2011 року у м. Санкт-Петербург пройшла VII Міжнародна науково-технічна конференція «Рухомий склад XXI століття (ідеї, вимоги, проекти)», присвячена питанням оновлення та модернізації рухомого складу залізниць.

Учасники конференції обговорили питання створення рухомого складу нового покоління, ключові напрями інноваційного розвитку галузі, а також хід реформ залізничної сектора в цілому. Конференція проходила у вигляді пленарного засідання та трьох секцій: «Вантажний рухомий склад», «Пасажирський рухомий склад», «Динаміка та міцність рухомого складу».

Цього року захід зібрав понад 130 фахівців з Росії, країн СНД та Балтії, Німеччини, Польщі, Фінляндії, Чехії та інших країн. Організаторами конференції виступили Міністерство шляхів сполучення Російської Федерації, Санкт-Петербурзький державний університет шляхів сполучення, Науково-впроваджувальний центр "Вагони".

Компанію Лемтранс на Конференції представляв заступник Генерального директора з перевезень Михайло Уваров.

«Ні для кого не секрет, що на даний момент Україна відчуває гострий дефіцит рухомого складу залізниці. Причинами такого стану речей є, в тому числі, відсутність комплексних наукових розробок та низька ефективність інноваційних програм. Ми, як власник найбільшого в Україну приватного парку рухомого складу, безперечно, зацікавлені не просто в його оновленні, але й у впровадженні прогресивних технологій будівництва та ремонту вагонного парку. Конференція, що пройшла в Санкт-Петербурзі, дозволила її учасником не тільки презентувати власні розробки, але й обговорити майбутнє залізничного машинобудування в цілому », — зазначив пан Уваров.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх та експортно-імпортних вантажних перевезень, ремонт рухомого складу, інформаційний супровід руху вантажів, а також організація декларування транзитних вантажів, які прямують через Україну.

На сьогоднішній день ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 11 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за 2010 рік склав більше 30 млн. тонн.