Підприємства Корпорації

Лемтранс інвестує у створення комфортних умов роботи співробітників

03.07.2013

ТОВ «Лемтранс», найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, продовжує реалізацію програми, спрямованої на створення комфортних соціально-побутових умов для працівників компанії.

На даний момент проведено заміну віконних блоків та встановлення кондиціонерів в адміністративному корпусі вагонного депо Дніпродзержинськ. До кінця року також заплановано проведення робіт з влаштування покрівлі візкового цеху, а також заміна вікон будівель візкового та колісного цехів вагонного депо Волноваха.

«Рівень соціально-побутової інфраструктури безпосередньо впливає як на продуктивність праці, так і на ставлення співробітників до компанії та виконання своїх обов'язків. Тому ми маємо намір продовжувати реалізацію даної програми і роботу у цьому напрямку », — зазначив генеральний директор компанії Лемтранс Володимир Мезенцев.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 13 500 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2012 року склав більше 51 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.