Підприємства Корпорації

«Лемтранс» збільшує об’єми ремонту вагонів

21.06.2011

ТОВ «Лемтранс» в рамках комплексної програми з оздоровлення парку рухомого складу за січень-травень збільшив об’єми ремонту піввагонів на 25% у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року.
З початку 2011 року було відремонтовано 2320 піввагонів, в тому числі деповським ремонтом — 2019, капітальним — більше 300 одиниць.

«Для нашої компанії збільшення обсягу ремонту піввагонів, яке здійснюється одночасно з розширенням парку за рахунок придбання нових одиниць, є ключовим завданням, що забезпечує зростання показників перевезення вантажів. Всього за підсумками 2011 року ми плануємо вийти на показник більше 6000 одиниць з капітального та деповського ремонту, що дозволить нам максимально оптимізувати роботу та підвищити ефективність використання парку рухомого складу», — зазначив Генеральний директор ТОВ «Лемтранс» Володимир Мезенцев.

Довідка:

«Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх та експортно-імпортних вантажних перевезень, ремонт рухомого складу, інформаційний супровід руху вантажів, а також організація декларування транзитних вантажів, які прямують через Україну.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує більше 11 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2010 року становить більше 30 млн. тонн.