Підприємства Корпорації

Лемтранс нарощує об’єм перевезення вантажів

31.07.2012

У січні-червні 2012 року об’єм вантажів, перевезених найбільшої в Україні приватної транспортно-експедиторської компанією Лемтранс, виріс на 39,9% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 24,9 млн. тонн.

«Стабільне зростання об’ємів перевезення вантажів вагонним парком компанії обумовлено декількома факторами. По-перше, значним збільшенням вагонного парку компанії, за підсумками 2011-I півріччя 2012 року Лемтранс придбав більше 2500 нових напіввагонів. По-друге, зміцненням взаємодії з вантажовідправниками. По-третє, підвищенням ефективності системи управління власними вагонами. Попереду — продовження реалізації комплексної програми з оновлення вагонного парку, спрямованої на значне його розширення та збільшення вантажообігу компанії », — зазначив генеральний директор компанії Лемтранс Володимир Мезенцев.

Зокрема, за підсумками 6 місяців поточного року перевезення вугілля збільшилось на 89% і склало 13,8 млн. тонн, що становить більше 55% від загального об’єму перевезених компанією вантажів. Крім того, більш ніж у 2 рази збільшився показник перевезення флюсів (2,09 млн. тонн), і на 62% збільшився об’єм перевезення чорних металів. При цьому перевезення залізорудної сировини скоротилось на 1,7% до показників минулого року та склало 5,7 млн. тонн.

Довідка:

ТОВ "Лемтранс" — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх та експортно-імпортних вантажних перевезень, ремонт рухомого складу, інформаційний супровід руху вантажів, а також організація декларування транзитних вантажів, які прямують через Україну.

Сьогодні ТОВ "Лемтранс" експлуатує близько 12 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за 2011 рік склав більше 40 млн. тонн.