Підприємства Корпорації

Лемтранс з початку року придбав 1185 напіввагонів

16.07.2012

ТОВ «Лемтранс», в рамках комплексної програми з оновлення вагонного парку, придбав з початку 2012 року 1185 напіввагонів. Сума інвестицій в рухомий склад склала більше 82 млн. дол. Купівля здійснювалася за допомогою фінансового лізингу, а також за рахунок власних коштів компанії.

«Зараз парк компанії Лемтранс налічує понад 12 000 піввагонів, при цьому середній вік вагонів становить близько 22 років. Крім того, зараз ми спостерігаємо дефіцит рухомого складу при значному попиті з боку вантажовідправників. В силу цих та ряду інших факторів ми зацікавлені в оновленні та модернізації парку рухомого складу в найкоротші терміни», — підкреслив генеральний директор компанії Володимир Мезенцев.

За словами керівництва, стратегічним напрямом розвитку компанії Лемтранс залишається, нарівні з оновленням парку, підвищення ефективності його використання, а також скорочення кількості пошкоджень рухомого складу при проведенні вантажно-розвантажувальних та маневрових робіт.

Довідка:

ТОВ "Лемтранс" — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх та експортно-імпортних вантажних перевезень, ремонт рухомого складу, інформаційний супровід руху вантажів, а також організація декларування транзитних вантажів, які прямують через Україну.

Сьогодні ТОВ "Лемтранс" експлуатує близько 12 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за 2011 рік склав більше 40 млн. тонн.