Підприємства Корпорації

«Лемтранс» придбав у лізинг вагони

25.10.2017

«Лемтранс» збільшує парк рухомого складу на 172 нові піввагони українського виробництва. Вагони купуються за договором фінансового лізингу в ТОВ «ОТП Лізинг». Загальна сума угоди — понад 150 млн грн, терміном на 5 років.

«Ми розглядаємо різні можливості залучення рухомого складу на ринку, — говорить Володимир Мезенцев, генеральний директор компанії «Лемтранс». — Нам імпонує, що «ОТП Лізинг» прагне вибудовувати відносини з клієнтами на правах рівноправного партнерства й на взаємовигідних умовах. Залучення такого надійного партнера, як компанія «ОТП Лізинг», — істотний внесок у реалізацію стратегії нашої компанії».

«Ми дуже раді, що відновили фінансування вагонів із 2013 року, і ми дуже пишаємося тим, що лідер ринку — компанія «Лемтранс», наш партнер у відновленні цього продукту», — каже Андрій Павлушин, генеральний директор «ОТП Лізинг».

«Угода з компанією «Лемтранс» — це перша ластівка в межах перезапуску програми фінансування рухомого складу. Крім піввагонів, програма включає фінансування зерновозів, що є дуже актуальним на сьогодні», — додає Яніна Пономарьова, перший заступник генерального директора «ОТП Лізинг».