Підприємства Корпорації

З початку 2012 року Лемтранс відремонтував близько 2000 напіввагонів

21.06.2012

Компанія Лемтранс у січні-травні 2012 року в рамках комплексної програми з оздоровлення парку рухомого складу провела ремонт 1911 напіввагонів. Зроблено деповський ремонт 1590 вагонів, капітальний ремонт пройшов 321 вагон.

За аналогічний період 2011 року було відремонтовано 2320 напіввагонів.

«У поточному році ми спостерігаємо прогнозоване зниження обсягів ремонту напіввагонів у відповідності з планом оздоровлення парку, тобто фактично зменшилася кількість вагонів загального парку компанії Лемтранс, які потребують ремонту, — зазначив генеральний директор ТОВ« Лемтранс» Володимир Мезенцев. — Але, незважаючи на це, ми, як і інші оператори ринку, продовжуємо стикатися з гострою проблемою порушення технології навантаження та вивантаження вагонів, що негативно впливає на технічний стан, як поточного парку, так і нових вагонів».

Довідка:

ТОВ "Лемтранс" — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх та експортно-імпортних вантажних перевезень, ремонт рухомого складу, інформаційний супровід руху вантажів, а також організація декларування транзитних вантажів, які прямують через Україну.

Сьогодні ТОВ "Лемтранс" експлуатує близько 12 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за 2011 рік склав більше 40 млн. тонн.