Підприємства Корпорації

Лемтранс вручив першокласникам ранці зі шкільним приладдям

01.09.2015

Напередодні нового навчального року компанія «Лемтранс» провела традиційну акцію, присвячену Дню знань. 29 дітей співробітників компанії, які у цьому році в перший раз пішли в школу, отримали в подарунок ортопедичні ранці зі шкільним приладдям.

Цього року, окрім традиційного привітання першокласників, у міських парках міст Волноваха та Дніпродзержинськ пройшли спільні свята для дітей співробітників, присвячені Дню знань. У розважальній програмі брали участь аніматори, аквагрімери та фокусники.

Вітаючи майбутніх першокласників та їхніх батьків, генеральний директор «Лемтранс» Володимир Мезенцев зазначив: «Кілька років тому ми ввели відмінну традицію — привітання наших першокласників з 1 вересня. Щиро вітаємо всіх школярів та їх батьків! Нехай шкільний шлях буде для вас легким і цікавим!»

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.