Підприємства Корпорації

У першому кварталі Лемтранс перевіз 13,68 млн. тонн вантажів

30.04.2015

У січні-березні 2015 року транспортно-експедиторська компанія «Лемтранс» перевезла 13,68 млн. тонн вантажів різної номенклатури. За аналогічний період 2014 було перевезено 14,6 млн. тонн.

Основний обсяг навантаження припадає на вугілля — 6,81 млн. тонн та залізорудну сировину — 4,26 млн. тонн. За підсумками першого кварталу 2014 перевезення даних видів вантажу становило 8,85 млн. тонн та 2,13 млн. тонн відповідно. Обсяг перевезення чорних металів скоротився на 14,4% та склав 1,28 млн. тонн. Крім того, в січні-березні 2015 року було перевезено 0,65 млн. тонн флюсів та 0,43 млн. тонн коксу.
 
Генеральний директор компанії «Лемтранс» Володимир Мезенцев:
 
- Сьогодні українська економіка переживає не найкращий час, що не може не відбиватися на ринку перевезень. У зв'язку з ситуацією на сході України в першому кварталі суттєво скоротилося перевезення вугілля, флюсів та коксу. Це природний процес з урахуванням розташування ключових підприємств. Однак Лемтранс, зі свого боку, продовжує докладати максимум зусиль для своєчасного забезпечення своїх клієнтів рухомим складом.
 

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.