Підприємства Корпорації

Лемтранс взяв участь в акції "Чисте місто"

27.04.2015

25 квітня 2015 компанія «Лемтранс» взяла участь у всеукраїнській акції «Чисте місто», корпоративній волонтерській акції Групи СКМ. Цього року понад 200 співробітників компанії вийшли на вулиці своїх міст, щоб зробити їх чистішими.

Для компанії участь в акції стала доброю традицією. У цьому році спільними зусиллями команда Лемтранс очистила від торішнього листя та сміття парки та сквери Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Волновахи. За три години роботи було зібрано понад 20 тонн сміття.

У волонтерської акції «Чисте місто» взяли участь співробітники АТ «СКМ», Метінвесту, ДТЕК, Corum, Укртелекому, «Медіа Групи Україна», Лемтрансу, Портінвеста, «Паралелі», Vega та UMG.

«Акція «Чисте місто» щороку збирає співробітників активів Групи СКМ та членів їх сімей, щоб своїм прикладом ми показали, що наше спільне благо залежить тільки від нас. Кожен зібраний кілограм сміття робить наші міста чистішими, а нас — більш відповідальними. Незважаючи на те, що ми щодня працюємо разом, саме такі заходи зближують людей та роблять нас справжньою командою», — зазначив генеральний директор компанії «Лемтранс» Володимир Мезенцев.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.