Підприємства Корпорації

Гуманітарну допомогу від Ріната Ахметова отримають жителі ще чотирьох міст Донбасу

04.12.2014

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова розширює географію роботи і планує відкриття у грудні нових пунктів видавання гуманітарної допомоги. Так, продуктові набори від Штабу зможуть отримувати в Горлівці, Зуївці й Торезі Донецької області, а також у Свердловську Луганської області. Про це сьогодні під час прес-брифінгу повідомила координатор Гуманітарного штабу Римма Філь.

«Рінат Ахметов доручив Гуманітарному штабу надати максимальну допомогу своїм землякам, мирним жителям Донецької та Луганської областей. Саме тому Штаб розширює географію допомоги. Наші волонтери вже доставили понад мільйон продуктових наборів для мирних жителів 57 районів і населених пунктів Донбасу. Наразі триває робота з пошуку приміщень у Горлівці, Зуївці, Торезі, Свердловську. Також вивчаються питання безпеки. Сподіваємося, що скоро жителі цих міст, де йдуть активні бойові дії, де складна гуманітарна ситуація, зможуть отримувати гуманітарну допомогу від Ріната Ахметова», — повідомила сьогодні під час прес-брифінгу Римма Філь, координатор Гуманітарного штабу.

Згідно з даними Гуманітарної мапи ситуації та потреб Донецької й Луганської областей, у перерахованих містах потреба у продуктах харчування складає: у Горлівці — 50%, у Зуївці — 49%, у Свердловську — 30%.

Допомогу розподілятимуть між людьми, які належать до раніше встановлених штабом категорій. Заплановано, що таку допомогу в Горлівці зможуть отримати 20 тисяч осіб, у Зуївці, Торезі і Свердловську — ще 11 тисяч осіб.

Нагадаємо, що з 1 грудня жителям Макіївки допомогу видають на льодовій арені «Дружба» в Донецьку. Згідно з даними Мапи, 40% містян вказують на гостру потребу у продуктах харчування. Також на стадіоні «Донбас Арена» спеціальні дитячі набори й далі отримують макіївські сім’ї з дітьми віком до двох років.

Кризовий інформаційний центр

Гуманітарного штабу

Ріната Ахметова

+38 044 502 52 12