Підприємства Корпорації

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова доставив на Донбас більше мільйона продуктових наборів

14.11.2014

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова доставив 1 027 700 продуктових наборів для жителів Донецької та Луганської областей. З 22 серпня до 12 листопада, за дев’ять Гуманітарних рейсів Ріната Ахметова, допомогу обсягом понад 10 тисяч тонн відправили у 57 міст і районів Донбасу. Організацією та розповсюдженням гуманітарної допомоги займалися кілька тисяч людей — співробітників Фонду Ріната Ахметова, активів Групи СКМ і волонтерів-добровольців.

Наталя Ємченко, Директор зі зв’язків із громадськістю та комунікацій СКМ, волонтер Гуманітарного штабу: «Це продуктові набори для 700 тисяч сімей, дехто встиг отримати гуманітарну допомогу двічі. Кожен із цих наборів дозволяє сім’ї протриматися 15–16 днів. Це немало, але однаково недостатньо з огляду на те, скільки людей продовжують перебувати в зоні АТО в умовах справжньої гуманітарної катастрофи. Тому, за рішенням Ріната Ахметова, ми не зупиняємося й далі збільшуємо обсяги та розширюємо географію надання гуманітарної допомоги».

За інформацією Гуманітарного штабу, до кінця року заплановано ще п’ять постачань гуманітарної допомоги на Донбас. Для найбільш незахищених категорій жителів регіону доставлять мільйон продуктових наборів. Згідно з даними Гуманітарної мапи потреб і ситуації, 40% населення Донецької та Луганської областей гостро потребують продуктів харчування.

Довідка:

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова працює за чотирма напрямами: надання гуманітарної допомоги; надання медичної, зокрема, адресної та психологічної допомоги; допомога дітям; евакуація людей із зони військових дій і розміщення переселенців.

У Гуманітарному штабі працює єдиний багатоканальний телефон 0 800 50 9001 та адреса електронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua. Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.

Кризовий інформаційний центр

Гуманітарного штабу

Ріната Ахметова