Підприємства Корпорації

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова збільшує обсяги допомоги Донбасу й розширює географію

10.11.2014

8–13 листопада в межах Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова понад 100 машин доставлять із Дніпропетровська до Донецька 150 тисяч продуктових і 20 тисяч дитячих наборів. До кінця місяця Гуманітарний штаб Ахметова планує відправити безпосередньо до Донецька 320 тисяч гуманітарних наборів, що пов’язано зі збільшенням обсягів і географії розповсюдження допомоги. Гуманітарна допомога з цього рейсу призначена для донеччан і жителів інших міст зі складною гуманітарною ситуацією. Із Донецька частину наборів із продуктами та дитячим харчуванням волонтери доставлять до Єнакієвого, Ясинуватої, Харцизька, Іловайська й Шахтарська.

«Рішення щодо відкриття додаткового напрямку пов’язане з тим, що розподільча база в Маріуполі вже не може впоратися з отримуваним обсягом гуманітарної допомоги, — коментує Денис Денисенко, керівник напряму «Гуманітарна допомога» у Штабі Ріната Ахметова. — Крім того, ми розширюємо кількість населених пунктів, куди будуть доставляти допомогу. Обсяг гуманітарного вантажу для Донецька також збільшиться. Безпосередньо до Донецька, у межах проекту Ріната Ахметова «Допоможемо дітям», до кінця місяця плануємо доставити 40 тисяч наборів для дітей віком до двох років».

Нагадуємо, що Гуманітарний штаб Ріната Ахметова вже доставив до регіону 850 тис. продуктових наборів, що забезпечує потреби понад мільйона людей. Допомога призначена для найбільш незахищених категорій населення в зоні бойових дій і для вимушених переселенців у місцях компактного розміщення на Донбасі. Всього ж до кінця року, згідно із завданням, поставленим Рінатом Ахметовим, Гуманітарний рейс доставить людям не менше 1 мільйона наборів із допомогою.

Довідка:

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова працює за чотирма напрямами: надання гуманітарної допомоги; надання медичної, зокрема, адресної та психологічної допомоги; допомога дітям; евакуація людей із зони військових дій і розміщення переселенців.

У Гуманітарному штабі працює єдиний багатоканальний телефон 0 800 50 9001 та адреса електронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua. Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.

Кризовий інформаційний центр

Гуманітарного штабу

Ріната Ахметова

Фото (1)

 
8-13 ноября в рамках Гуманитарного рейса Рината Ахметова более 100 машин доставят из Днепропетровска в Донецк 150 тысяч продуктовых и 20 тысяч детских наборов.
8-13 ноября в рамках Гуманитарного рейса Рината Ахметова более 100 машин доставят из Днепропетровска в Донецк 150 тысяч продуктовых и 20 тысяч детских наборов.