Підприємства Корпорації

З початку року Лемтранс закупив 1268 нових напіввагонів

10.11.2014

З початку 2014 року транспортно-експедиторська компанія «Лемтранс» закупила 1268 нових напіввагонів. На даний момент парк компанії налічує більше 17 тис. одиниць. Згідно з інвестиційною програмою до кінця поточного року парк «Лемтранс» поповниться 200 одиницями.

На думку генерального директора компанії Володимира Мезенцева, головним завданням «Лемтранс» є задоволення потреб ключових клієнтів компанії в рухомому складі. «У зв'язку з подіями на сході України відбулося, наприклад, істотне збільшення термінів обороту вагонів. Це, в свою чергу, потребує більшої кількості парку для здійснення заявлених обсягів перевезень», — зазначив Володимир Мезенцев.

Всі напіввагони придбані у вітчизняного виробника — Попаснянського вагоноремонтного заводу, який є стратегічним партнером компанії. «У непростий час важливо також продовжувати зберігати темпи замовлень рухомого складу, тим самим сприяючи стабілізації ситуації в вагонобудівній галузі», — заявив генеральний директор «Лемтранс».

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 16 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2013 року склав більше 48,5 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.