Підприємства Корпорації

Станиця Луганська почала отримувати продукти від Гуманітарного штабу Ахметова

04.11.2014

Жителі селища Станиця Луганська відучора отримують продуктові набори від Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Всього в селище міського типу з населенням приблизно 14 тисяч осіб доставлено 1000 продуктових наборів. Це перше постачання гуманітарної допомоги до Станиці Луганської в межах Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова, найближчим часом до селища зі складною гуманітарною ситуацією заплановано відправити ще 1000 гуманітарних наборів.

«Селище Станиця Луганська, згідно з даними Гуманітарної мапи ситуації та потреб Донецької й Луганської областей, входить до ТОП-5 міст, які найбільше потребують продуктів харчування. У Станиці Луганській на потребу у продуктах вказують 60% опитаних жителів. Зокрема, люди потребують круп, згущеного молока, м’ясних і рибних консервів, борошна та макаронних виробів, олії й вершкового масла», — коментує Андрій Хорошун, аналітик Гуманітарного штабу Ріната Ахметова.

Жителі інших міст Луганської області також і далі отримують продуктові набори від Гуманітарного штабу. Всього в область у межах Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова доставлено понад 35 000 продуктових наборів. Ще 10 тисяч продуктових наборів буде направлено в Луганську область найближчим часом у межах Гуманітарного рейсу, який вирушив 3–4 листопада на Донбас. Допомога призначена для найбільш незахищених категорій жителів області, зокрема, сиріт, інвалідів, багатодітних та одиноких матерів і зареєстрованих переселенців.

Довідка:

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова працює за чотирма напрямами: надання гуманітарної допомоги; надання медичної, зокрема, адресної та психологічної допомоги; допомога дітям; евакуація людей із зони військових дій і розміщення переселенців.

У Гуманітарному штабі працює єдиний багатоканальний телефон 0 800 50 9001 та адреса електронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua. Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.