Підприємства Корпорації

Луганщина й далі отримує гуманітарну допомогу від Ахметова

01.11.2014

Жителі Луганської області й далі отримують продуктові набори від Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Сьогодні вранці до Сєвєродонецька прибули вантажні машини з 9 тисячами наборів для переселенців, які тимчасово проживають у місті, а також для жителів населених пунктів області зі складною гуманітарною ситуацією. Уже сьогодні волонтери почали роздавати пакети з продуктами першої необхідності в місцях компактного проживання переселенців у Сєвєродонецьку.

Найближчими днями мобільні групи волонтерів відвезуть частину гуманітарної допомоги до Новоайдарівського й Попаснянського районів, а також до Лисичанська, Щастя і Станиці Луганської. Останній населений пункт, згідно з даними Гуманітарної мапи ситуації та потреб Донецької й Луганської областей, входить до ТОП-5 міст, які найбільше потребують продуктів харчування. У Станиці Луганській на потребу у продуктах вказують 60% жителів.

Сергій Делас, представник Гуманітарного штабу Ріната Ахметова в Луганській області: «У Сєвєродонецьку ми залишили 2000 продуктових наборів, 1000 вже відправили на Лисичанськ, стільки ж — до Станиці Луганської. 1700 наборів буде доставлено до Щастя, ще 1700 і 1000 наборів — до Попаснянського й Новоайдарівського районів. У планах на листопад — надання допомоги в зоні АТО. Насамперед, продуктові набори відправимо до Краснодона, Свердловська й Ровеньків, де люди вкрай потребують допомоги».

Всього до Луганської області в межах Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова було доставлено 36 500 продуктових наборів. Допомога призначається для найбільш незахищених категорій із числа зареєстрованих переселенців і жителів області: сиріт, інвалідів, багатодітних та одиноких матерів.

Довідка:

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова працює за чотирма напрямами: евакуація людей із зони військових дій; розміщення переселенців; надання гуманітарної, зокрема, медичної та психологічної допомоги; надання адресної допомоги.

У Гуманітарному штабі працює єдиний цілодобовий багатоканальний телефон 0 800 50 9001 та адреса електронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua. Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.