Підприємства Корпорації

Лемтранс взяв участь в обговоренні ринку рухомого складу

15.11.2011

11 листопада в м. Москва пройшла конференція «Ринок залізничного рухомого складу 2011», в рамках якої обговорювалися актуальні питання виробництва та експлуатації рухомого складу.

Конференція зібрала понад 200 учасників, серед яких найбільші галузеві фахівці країн СНД та Балтії. Компанію «Лемтранс» на заході представляв Директор з розвитку та інвестицій Сергій Зазорін.

«Питання оновлення рухомого складу для компанії є першочерговим з точки зору стратегії розвитку. Лемтранс тільки з початку поточного року поповнив парк 1380 новими одиницями піввагонів. Тому питання модернізації, ремонту та експлуатації вагонного парку для нас актуальні », — зазначив пан Зазорін.

«Крім того, гострою для українського ринку на даний момент є проблема дефіциту вагонного лиття. Наші російські колеги вже закуповують лиття в Китаї, в планах — налагодження поставок цього виду продукції з Франції. Для України досвід російських колег є особливо актуальним», — сказав Сергій Зазорін.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх та експортно-імпортних вантажних перевезень, ремонт рухомого складу, інформаційний супровід руху вантажів, а також організація декларування транзитних вантажів, які прямують через Україну.

На сьогоднішній день ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 11 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за 2010 рік склав більше 30 млн. тонн.