Підприємства Корпорації

Лемтранс уклав угоду на перевезення вантажів з ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат"

10.10.2011

ТОВ «Лемтранс», найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, уклала договір на перевезення вантажів з ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат». Договір передбачає організацію перевезень вантажів залізничним транспортом у власному рухомому складі, а також надання консультаційно-довідкового обслуговування по вибору найбільш раціональних маршрутів проходження вантажів та надання інших транспортних послуг.

Щомісячний обсяг перевезених вантажів — близько 40 000 тонн. Вартість послуг визначається в розмірі тарифів, встановлених законодавством України для перевезень вантажів у залізничному рухомому складі парку залізниць Україні.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх та експортно-імпортних вантажних перевезень, ремонт рухомого складу, інформаційний супровід руху вантажів, а також організація декларування транзитних вантажів, які прямують через Україну.

На сьогоднішній день ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 11 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за 2010 рік склав більше 30 млн. тонн.