Підприємства Корпорації

«Волонтерська сотня» в Києві роздала понад 3 000 продуктових наборів від Гуманітарного штабу Ахметова

30.10.2014

Громадська організація «Волонтерська сотня» за 2 місяці співпраці отримала від Гуманітарного штабу Ріната Ахметова 3500 продуктових наборів, з них вже понад 3000 наборів волонтери організації роздали вимушеним переселенцям із зони проведення АТО, які живуть у Києві й області.

Щотижня в суботу на пункті видавання гуманітарної допомоги, розташованому на вулиці Фролівська, 9/11, представники «Волонтерської сотні» роздають продукти, теплі речі та взуття, дитяче харчування, памперси, постільну білизну, ковдри, побутову хімію, канцтовари, іграшки, побутову техніку для переселенців із Донбасу.

«Практично всю гуманітарну допомогу до нас приносять і привозять звичайні кияни, — каже Олена Лебедь — координатор «Волонтерської сотні». — Кожен розуміє, що всі ми жителі однієї країни, одні з яких, через незалежні від них причини, потрапили у важкі життєві обставини. Люди залишилися без своїх будинків, робіт, звичного оточення… так що кожен благодійник, здатний поставити себе на місце переселенця, розуміє важливість наданої допомоги».

Згідно з підрахунками Міністерства соціальної політики, у Києві та області на сьогодні перебувають приблизно 70 тисяч вимушених переселенців.

Довідка:

Гуманітарний штаб «Допоможемо» при Фонді Ріната Ахметова працює за чотирма напрямами: евакуація людей із зони військових дій; розміщення переселенців; надання гуманітарної, зокрема, медичної, допомоги; надання адресної допомоги.

При Гуманітарному штабі працює єдиний багатоканальний телефон 0 800 50 9001 та адреса електронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua. Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.