Підприємства Корпорації

З початку року Лемтранс зафіксував 46 тис. випадків пошкодження вагонів

16.09.2014

З початку 2014 компанія «Лемтранс» здійснила більше 46 тис. ремонтів вагонів у зв'язку з їх пошкодженням на суму більше 27,5 мнл. грн. Основною причиною (більше 82%) є використання грейферних кранів при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт.

Як зазначив генеральний директор «Лемтранс» Володимир Мезенцев, тільки мала частина пошкоджень виявляється безпосередньо на місці у зв'язку з відсутністю можливості досконально оглянути вагон. «З початку року офіційно було зафіксовано лише 353 випадки пошкодження вагонів компанії« Лемтранс »при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт, з яких 57% сталися в портах», — сказав він. При цьому, згідно з існуючими правилами та нормам, компанія не може повністю відшкодувати втрати навіть від виявлених пошкоджень: підприємство оплачує лише витрати на ремонт вагона, не враховуючи втрати від його простою на ремонті.

«В Україні необхідно чітко регламентувати питання збереження приватного парку та посилити відповідальність портів та промислових підприємств за його пошкодження. На жаль, на даний момент не існує реальних механізмів боротьби з цим явищем», — зазначив Володимир Мезенцев.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 16 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2013 року склав більше 48,5 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.