Підприємства Корпорації

Жителі Донецька отримали 20 000 продуктових наборів із гуманітарного рейсу Ахметова

10.09.2014

До Донецька продовжують доставляти й роздавати допомогу з першого ешелону гуманітарного рейсу Ріната Ахметова. Найбільш незахищені категорії містян отримали вже приблизно 20 000 продуктових наборів. Насамперед, це самотні мами з дітьми дошкільного віку, люди з інвалідністю, пенсіонери, «діти війни» та учасники Другої світової війни, багатодітні, прийомні сім’ї, опікуни та дитячі будинки сімейного типу, сім’ї з дітьми-інвалідами. Також волонтери ФК «Шахтар», які розвантажують, розфасовують і допомагають роздавати гуманітарну допомогу, доставляють окремо продуктові набори людям, котрих відвідують вдома територіальні центри соціального обслуговування населення.

Сергей Палкин

Сергій Палкін, генеральний директор футбольного клубу «Шахтар»: «Найголовніше для нас зараз — допомогти землякам: літнім людям, жінкам, дітям. Десятки тисяч донеччан опинилися в надзвичайно важких умовах! Важливо, щоб ресурси, які ми маємо, були максимально задіяні для надання допомоги людям у такий скрутний час. Понад 100 співробітників клубу щодня беруть участь у розфасуванні продуктів харчування, їхньому транспортуванні в райони міста й роздаванні. Деякі працівники-волонтери практично цілодобово знаходяться на «Донбас Арені», займаючись організацією цього складного процесу, сполученого з безліччю ризиків. Для наших співробітників це свого роду десант милосердя».

«Шахтар» почав надавати допомогу Донецьку ще раніше, до відправлення першого ешелону Гуманітарного рейсу. Тоді футбольному клубу вдалося передати кілька сотень пакетів із продуктами до Петровського району міста. На сьогодні в Донецьку працюють 9 територіальних центрів, а також організовано пункти роздавання гуманітарної допомоги в передмісті — у Моспиному та Ясинуватій, куди надходять продуктові, гігієнічні та дитячі набори з гуманітарного рейсу Ріната Ахметова.

Також дитячі відділення лікувальних установ Донецька отримують необхідні ліки для дітей. Минулого тижня медикаменти отримало відділення дитячої онкогематології.

Александр Лукьянченко

Олександр Лук’янченко, міський голова Донецька: «Завдяки Гуманітарному штабу при Фонді Ріната Ахметова паливно-мастильними матеріалами забезпечені «швидкі допомоги», той транспорт, яких виїжджає на виклики. Також ми отримали за останній час від Фонду життєво необхідні медикаменти для онкохворих дітей на 350 тисяч гривень — це дуже серйозна підмога».

 

 

 

Гуманітарний штаб «Допоможемо» при Фонді Ріната Ахметова працює за чотирма напрямами: евакуація людей із зони військових дій; розміщення вимушених переселенців; надання гуманітарної допомоги; надання адресної медичної допомоги.

При Гуманітарному штабі працює єдиний багатоканальний телефон 0 800 50 9001 та адреса електронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua. Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.

Координаційний інформаційний центр

Гуманітарного штабу «Допоможемо»

+38 044 502 52 12