Підприємства Корпорації

Лемтранс інвестував в охорону праці 820 тис. грн. у 2014 році

26.08.2014

Незважаючи на складну ситуацію в країні, за шість місяців поточного року компанія «Лемтранс» інвестувала в комплексні заходи з охорони праці та здоров'я персоналу 820 тисяч гривень, що на 38,9% більше витрат аналогічного періоду 2013 року.

Запорукою забезпечення безпечних умов працы є наявність у кожного якісною, зручною і функціональною спецодягу та взуття, а також інших засобів індивідуального захисту. Інвестиції в ЗІЗ склали більше 395 тис. грн.

Кошти також були направлені на навчання персоналу з питань охорони праці та атестацію робочих місць, реконструкцію автоматичної пожежної сигналізації та автоматичного пожежогасіння та ін.

«Життя і здоров'я кожного співробітника мають для «Лемтранс» пріоритетне значення. Поточний комплекс заходів дозволяє добитися значного зниження рівня виробничого травматизму та поліпшення умов праці на робочих місцях», — зазначив генеральний директор компанії Володимир Мезенцев.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 16 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2013 року склав більше 48,5 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.