Підприємства Корпорації

Лемтранс надає допомогу переселенцям з зони АТО

08.08.2014

Представники вагоноремонтного депо Дніпродзержинськ компанії Лемтранс відвідали тимчасовий пункт розміщення переселенців. На даний момент в одному з готелів Дніпродзержинська проживає 60 осіб, з яких 19 дітей. Сьогодні вони отримали першу гуманітарну допомогу.

Співробітники депо зібрали предмети першої необхідності та гроші, на які і були придбані продукти харчування, побутова хімія, засоби особистої гігієни. Всього було зібрано і передано понад 200 кг. гуманітарної допомоги.

Володимир Мезенцев, генеральний директор компанії Лемтранс:

- Сьогодні безліч людей змушені покинути свої будинки у зв'язку з трагічними подіями на Сході України. Співробітники нашої компанії не залишилися байдужими до чужого горя та самі виступили з такою ініціативою. Упевнений, ми будемо продовжувати активну роботу з надання всієї можливої ​​допомоги вимушеним переселенцям.

Нагадаємо, 6 серпня був представлений Гуманітарний штаб допомоги жителям Донбасу. ішення про створення Штабу було прийнято Рінатом Ахметовим для об'єднання ресурсів свого благодійного Фонду й усіх бізнесів Групи СКМ, а також ФК «Шахтар» для надання максимальної допомоги всім постраждалим унаслідок військових дій жителям Донецької та Луганської областей.

Станом на 7 серпня 2014 всього було евакуйовано 12 168 осіб, з них — 5878 дітей.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 16 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2013 року склав більше 48,5 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.