Підприємства Корпорації

«Лемтранс» укріплює співпрацю з навчальними закладами

30.07.2014

В рамках договору про співробітництво, укладеного між Дніпродзержинським професійним училищем та ТОВ «Лемтранс», студенти навчального закладу пройшли практику на виробничому майданчику компанії.

Студенти Дніпродзержинського вищого професійного училища пройшли практику в складальному та візкового цехах, а також на ділянці з обслуговування та ремонту устаткування вагонного депо Дніпродзержинськ ТОВ «Лемтранс».

Під керівництвом наставників майбутні фахівці отримали практичні навички з таких спеціальностей, як «електрогазозварник», «електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання», «верстатник широкого профілю».

«Лемтранс» протягом п'яти років стає навчально-прикладним майданчиком для студентів професійних училищ. Студентів знайомлять з виробничим циклом підприємства, а також з особливостями роботи на сучасному обладнанні.

«Важливе завдання для нас — збільшення ефективності виробничого процесу та підвищення якості ремонту рухомого складу. Це, в свою чергу, вимагає серйозного підходу до підготовки фахівців, які можуть виконати виробничі завдання будь-якого ступеня складності. Ми плануємо надалі активно зміцнювати даний напрямок», — зазначила начальник управління по роботі з персоналом компанії «Лемтранс» Анна Вишнякова.

Довідка:

ТОВ «Лемтранс» — найбільша в Україні приватна транспортно-експедиторська компанія, що надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Основними напрямками діяльності є: транспортно-експедиторське обслуговування внутрішніх і експортно-імпортних вантажоперевезень, а також ремонт рухомого складу.

Сьогодні ТОВ «Лемтранс» експлуатує понад 16 000 одиниць рухомого складу. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2013 року склав більше 48,5 млн. тонн.

100% статутного капіталу компанії «Лемтранс» належить Групі СКМ.