Підприємства Корпорації

Кодекс етики

КОДЕКС ЕТИКИ

Лемтранс послідовно рухається до окресленої мети - зміцнювати позиції компанії як найбільшого приватного оператора на українському ринку залізничних перевезень. Ми чітко розуміємо, що наші дії мають прямий вплив на розвиток бізнесу наших клієнтів та партнерів.

Кодекс етики - це звід ключових норм та принципів для всіх наших співробітників. Його прийняття є важливим кроком для подальшого розвитку компанії Лемтранс. Будь-який бізнес ставить чіткі цілі. Однак важливо не тільки досягати цих цілей, а й усвідомлювати и розуміти, яким чином ми це робимо.

Кодекс є інструментом, яким кожен з нас повинен користовувати у своїй повсякденній роботі для прийняття вірних рішень.

Генеральний директор Лемтранс

Володимир Мезенцев

Кодекс етики Лемтранс

Шановні Заявники!

У зв'язку зі склавшоюся ситуацією в місті Донецьку керівництво компанії прийняло рішення тимчасово призупинити роботу колл-центру Лінії довіри. Якщо Ви хочете повідомити про порушення Кодексу етики Ви можете зробити це за допомогою веб-форми, електронною поштою або залишивши повідомлення на автовідповідач.
Ваші повідомлення вкрай важливі для нас.

Дякуємо за розуміння!

Комітет з етики компанії SCM

ЛІНІЯ ДОВІРИ

Важливим аспектом прозорості та відповідальності компанії є наявність ефективного механізму, який дозволяє виражати стурбованість про порушення законодавства, недотримання норм і стандартів внутрішньокорпоративної етики.

У разі виникнення ситуацій, які можуть бути розцінені як порушення положень даного Кодексу, Лемтранс відповідно до встановлених норм та процедур проводить внутрішнє розслідування. Кожен співробітник зобов'язаний максимально сприяти у проведенні таких розслідувань.

Крім того, Лемтранс, як частина SCM, повною мірою поділяє її корпоративні цінності та принципи етики ділової поведінки. SCM створила Лінію довіри як прямий канал зворотного зв'язку, що дозволяє будь-якому співробітникові повідомити про неналежну поведінку або випадки недотримання етичних принципів.

Лемтранс не вживає будь-яких дискримінаційних заходів щодо співробітників, які повідомляють про факти порушень. Кожен співробітник, який, на його думку, зазнав переслідувань, повинен повідомити про це своєму безпосередньому керівнику та на Лінію довіри, а також звернутися до юридичного управління компанії.

КООРДИНАТИ ЛІНІЇ ДОВІРИ

0800-60-0777  (усі дзвінки безкоштовні в межах України)

+380-62-3847232 (платні дзвінки згідно з тарифами вашого оператора)

Надіслати повідомлення по електронній пошті: trustline@scm.com.ua

Онлайн-форма Лінії довіри SCM